Allrounderka do hotela v obci Senftenberg v dolnom Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 16.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 Allrounderku - raňajkovú čašníčku a upratovaciu silu v jednej osobe do hotela v obci Senftenberg v dolnom Rakúsku. Hotel s vínnou pivnicou a predajňou a nachádza sa 70 km od Viedne v okrese Krems an der Donau. Disponuje 39 izbami a suitami, reštauráciou A la Carte pre 60 - 80 hostí a terasou, wellness centrom s bazénom s panoramatickým výhľadom, saunami a masážnou zónou
Sezónna práca do konca októbra alebo celoročná. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
-Nástup: ihneď
Plat: 1820 Netto/mesiac
- v prípade záujemcov len o prácu čašníčky, plat je 1900€ Netto/mesiac
Pracovná doba: 6 dni v týždni/8 hodín denne
Ubytovanie je v areáli hotela v jednolôžkovej izbe so sprchou, WC, WIFI zadarmo a strava aj počas voľna zadarmo
Požiadavky na zamestnanca:
- raňajkový servis, pomoc pri prestieraní stolov, dopĺňanie bufetu a stolov, upratovanie reštaurácie po raňajkách, po raňajkách upratovanie izieb a wellness, práca v práčovni (jedna zmena)
- pri práci len v servise, raňajkový servis a večer servis v A la Carte reštaurácii (delená smena - ráno a večer)
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1
Ďalšie požiadavky:
-tímová práca, komunikácia, flexibilita, ústretovosť
- oblečenie dirndl a zásteru zabezpečuje zamestnávateľ. Doniesť si bielu blúzku a čierne topánky, pre prácu pri upratovaní čierne topánky a čierne nohavice, zamestnávateľ poskytuje tričká.
V hoteli pracujú zamestnanci z Rakúska, Maďarska

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208