Pracovník zákazníckeho centra s anglickým jazykom - ZA

Spoločnosť: CreditCall, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum platnosti ponuky: 16.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáš si prácu, v ktorej je rôzne rozvrhnutý pracovný čas?
Si ústretový/á a rád/a riešiš problémy a hľadáš riešenia?

Ak ti komunikácia nerobí problém a chceš sa realizovať v práci, radi ťa privítame v našom tíme pracovníkov zákazníckej technickej podpory, kde vieš využiť aj svoje znalosti z anglického jazyka.

Ponúkame ti pracovné miesto, kde sa bude striedať denná a nočná
práca, a zároveň máš následne 2 dni voľna.

Tvojou hlavnou úlohou bude odpovedanie na prichádzajúce hovory od zákazníkov, podpora a podanie pomocnej ruky pri riešení vzniknutých situácií, kvôli ktorým na infolinku volajú.
Väčšina hovorov prebieha v slovenskom jazyku, avšak občas je potrebné obslúžiť aj anglický hovor alebo email, preto od teba požadujeme znalosť jazyka aspoň na úrovni B2. Ak je pre teba komunikácia v cudzom jazyku rutinou a nie problémom, hľadáme práve teba.

Aj keď zákaznícka podpora nie je plne zastúpená počas celej pracovnej doby, nudiť sa určite nebudeš - tvoj čas vyplníme volaním rôznych prieskumov.

A čo za tvoju prácu dostaneš?

* fixnú mesačnú mzdu,
* za splnené stanovené ciele na kampani ťa odmeníme navyše a bude len na tebe, či to bude 200€ alebo viac, pretože odmenu nemáme zhora ohraničenú
* stravné nad rámec zákona
* dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne,
* home office pri plnení tvojich pracovných úloh,
* platené narodeninové voľno,
* odmenu až do výšky 500 € za odporučenie nového kolegu,
* neformálny dress code - u nás sa obliekame pohodlne,
* pravidelné firemné akcie,
* vianočný bonus

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Cudzie jazyky

anglický - vysoká: C1 a C2

slovenský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208