Samostatný odborný referent - referátu kultúry a zábavy

Spoločnosť: Obec Cabaj - Čápor
Miesto výkonu práce: Cabaj-Čápor (Nitra)
Základná zložka mzdy (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 296/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Dátum platnosti ponuky: 21.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Samospráva

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Kritériá, požiadavky a osobnostné predpoklady:
• základnými predpokladmi pre výkon vyššie uvedenej funkcie sú kreativita, dobré organizačné schopnosti a zručnosti pri plánovaní, príprave a uskutočňovaní kultúrnych a spoločenských akcií v pôsobnosti obce; pri práci v redakčnej rade obecného časopisu (novín); pri plánovaní a zabezpečovaní využívania kultúrneho domu a ostatných budov obce v prospech kultúrnych, spoločenských a športových organizácií v obci, ďalších právnických osôb a fyzických osôb,
• komunikatívnosť, asertivita,
• dobrá znalosť úradného jazyka slovom aj písmom,
• samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, vytrvalosť,
• základná znalosť právnych predpisov pre oblasť kultúry, ochrany osobných údajov, autorského zákona - pre úroveň samospráva (obec),
• zmysel pre tímovú prácu,
• počítačové zručnosti: Microsoft Office (WORD, EXCEL, PowerPoint) na úrovni „užívateľ“,
• bezúhonnosť, preukázaná čestným prehlásením,
• vodičské oprávnenie skupiny B, čo je nevyhnutnou podmienkou pre výkon funkcie,
• prax v oblasti kultúry je vítaná,
• znalosť cudzieho jazyka (anglický alebo nemecký jazyk) je vítaná.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Outlook - elementárna

Microsoft PowerPoint - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206