Opatrovateľ / Opatrovateľka - Holandsko (Rotterdam)

Spoločnosť: IMPERIAL CARE s. r. o.
Miesto výkonu práce: Holandsko
Dátum platnosti ponuky: 21.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme opatrovateľku ku 74 – ročnému klientovi (65 kg, 180 cm), ktorý býva spolu so svojou partnerkou v dome v meste Krimpen aan den Ijssel, hneď pri Rotterdame. Je to pokojná štvrť. Klient má zdriedkavú svalovú poruchu IBM, čo znamená že zlyhávajú svaly na rukách a nohách. Túto diagnózu má už 10 rokov. Schopnosť stáť a kráčať je limitovaná, používa stoličku tzv trip trap chair. Motorické funkcie sú ok. Orgány nie sú poškodené. Klient šoféruje aj auto, potrebuje pomoc s transfermi. V dome mu pomáha veľa ľudí, Klient je spoločenský a má bohatý sociálny život. Je pokojný, priateľský a inteligentný pán. V dome nie je zdvihák, ani chodítko, ani vozík, nič z toho nie je potrebné. Klient má špeciálnu stoličku na pohyb a prispôsobené WC a sprchu. Rodina má apartmán v Španielsku, kde chodievajú na dovolenky. Opatrovateľka má 2 hodiny voľno denne a potom neskoro poobede alebo k večeru ide do svojho bytu. Rodina dáva opatrovateľke peniaze na stravu.
Klient hľadá opatrovateľku, ktorá rozpráva anglicky, 30-55 rokov, je energická, športovo založená, spoločenská, pozitívne naladená, nefajčiarka. Opatrovateľka býva vo vlastnom byte mimo domu klienta.
Náplň práce:
Pomoc s transfermi, asistencia pri pohybe, pomoc s hygienou (umývanie, obliekanie, sprchovanie)
Asistencia pri činnostiach
Administrácia liekov
Príprava jedla
Spoločné aktivity s klientom
Prechádzky von
Udržiavanie domácnosti, nákupy.
Nástup: 3.9.2023 na 6-8 týždňov
Plat 75 Eur/deň + 100 Eur bonus po odpracovaní turnusu
Práca na živnosť

Požiadavky:

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2208