Operátor / Obsluha zváracích automatov/nepretržitá prevádzka

Spoločnosť: VOLZ Filters SK s. r. o.
Miesto výkonu práce: Martin
Dátum platnosti ponuky: 31.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Obuvníctvo a spracovanie kože,Technické a manuálne prierezové zamestnania,Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- vykonáva obsluhu zváracích automatov,
- priebežne odoberá vyrobené ks, tieto následne odstrihne a uloží do skladu,
- kontroluje celkový chod zariadenia,
- vykonáva drobné výmeny komponentov na zváracom automate podľa potreby, v prípade opotrebovania, a pod.
- vykonáva prestavovanie strojov na iné druhy materiálov
- priebežne počas zmeny vykonáva zlisovanie PVC fólii z balov na hydraulickom lise,
- vykonáva údržbu strojov podľa Plánu údržby daného stroja
- vypisuje zmenový protokol
Pracuje sa v 12 hod. zmenách : 06,00 - 18,00// 18,00 - 6,00 // voľno // voľno

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205