Referent pre komunikáciu, média a vzťahy s verejnosťou

Spoločnosť: Mesto Martin
Miesto výkonu práce: Martin
Základná zložka mzdy (v hrubom): 919,50 € za mesiac
Dátum nástupu: 01.10.2023
Dátum platnosti ponuky: 04.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Samospráva,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Referent pre komunikáciu, média a vzťahy s verejnosťou zabezpečuje vzťahy s verejnosťou a to:
- v spolupráci s hovorcom spracúva a napĺňa PR stratégiu mesta
- zabezpečuje propagáciu mesta v médiách, na webovom sídle mesta a na sociálnych sieťach
- pripravuje podujatia zamerané na propagáciu mesta
- zabezpečuje PR aktivity a marketing pre mesto a jeho orgány
- zabezpečuje zmluvy o mediálnej spolupráci
- v oblasti etiky:
o zodpovedá za monitorovanie a podporu Etického kódexu zamestnanca mesta Martin a vyhodnocuje jeho dodržiavanie, vrátane plnenia schválených odporúčaní na úrovni mesta
o vypracúva stanoviská k porušeniu pracovnej disciplíny zamestnancami mesta v oblasti etiky
o spolupracuje s Radou pre etiku ako poradným orgánom primátora
- monitoruje a vyhodnocuje spokojnosť klientov s poskytovanými službami a správaním zamestnancov mesta (webové aplikácie, schránka dôvery, ankety, a pod.)
- tvorí grafiku príp. zabezpečuje grafickú tvorbu a zodpovedá za obsahovú, formálnu a vizuálnu stránku:
o propagačných materiálov, plagátov, letákov a iných výstupov mesta v elektronickej alebo printovej podobe, zabezpečuje ich umiestnenie na výlepné alebo vývesné plochy,
o pozvánok, ďakovných, pamätných a kondolenčných listov, ocenení a uznaní
- zabezpečuje agendu žiadostí o použitie loga mesta
- podieľa sa na príprave komunikačných výstupov, článkov, tlačových vyhlásení na webové sídlo mesta
- podieľa sa na realizácii projektov

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - vysoká

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - vysoká

Filtrovať ponuky podľa

1/2205