Administratívno-klientsky pracovník

Spoločnosť: Zuzana Lajčiaková
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Dátum platnosti ponuky: 24.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Obchod, marketing a reklama,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Sme obchodno-ekonomická firma s viac ako 50 ročnými skúsenosťami, pôsobiaca v mnohých európskych štátoch, ktorá sa zameriava na finančný sektor.

Ponúkame príležitosť pre cieľavedomých ľudí na projekt pre východné Slovensko. Zameriavame sa na riešenie problémov klientov na finančnom trhu a taktiež vybavujeme tie najlepšie podmienky na trhu v ich prospech.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft PowerPoint - elementárna

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205