Sanitár/ka / Upratovač/ka - lekáreň, zdravotné stredisko

Spoločnosť: AYKUT s.r.o.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Dátum platnosti ponuky: 27.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo,Technické a manuálne prierezové zamestnania

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• dodržiavanie zásad hygienického režimu a prevádzkového poriadku lekárne
• preberanie, ukladanie a doplňovanie tovaru
• dezinfikovanie laboratórnych priestorov a nástrojov
• upratovanie s použitím bežných čistiacich
a dezinfekčných prostriedkov (zametanie, vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, umývanie podlahy čistenie okien, atď.)
• zabezpečenie sanitárneho vybavenia toaliet a pod.
• vykonávanie ďalších pomocných prác podľa pokynov nadriadeného
• výpomoc pri potrebnej administratíve (doručenie pošty, prebratie zásielok a pod.)

Všetkým vopred Ďakujem za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Každý životopis si dôkladne preštudujem a vyberiem uchádzača s najlepším vedomím a svedomím, nielen pre našu firmu, ale aj pre Vás samotných. Pre veľký záujem budem však kontaktovať len uchádzačov, ktorý budú spĺňať naše požiadavky.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205