Pomocný pracovník

Spoločnosť: Cross Group, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Základná zložka mzdy (v hrubom): 4,40 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 29.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Pracovná oblasť: Sociálne služby,Remeslá a osobné služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Spoločnosť Cross Group, s. r. o. hľadá pracovníka na vykonávanie fyzických pomocných prác v exteriéri a interiéri.

Pracovné úlohy môžu zahŕňať:
- starostlivosť o nehnuteľnosť (ľahké práce údržbárskeho charakteru),
- starostlivosť o záhradu/exteriér (kosenie, strihanie kríkov a stromov, odpratávanie snehu),
- drobné stavebné činnosti (maľovanie, práca s drevom)
- služby osobného charakteru (prenášanie bremien, venčenie psa, vyzdvihovanie a dovoz nákupov)

Ideálny kandidát:
- má zručnosť na vykonávanie činností v rozsahu vyššie popísaných služieb,
- má vodičský preukaz typu B,
- býva v okolí BB a nevadí mu v rámci práce samostatne cestovať,
- môže byť aj študent, čerstvý absolvent alebo osoba na dôchodku

Výhody pracovnej pozície:
- práca s menším a stabilným počtom klientov v rodinnom prostredí,
- transparentný systém ohodnocovania,
- všetky benefity a výhody pracovného miesta budú komunikované
uchádzačom na osobnom pohovore.

Práca na dohodu 1x do týždňa po 4 hodiny (alebo v závislosti od dohody s konkrétnym uchádzačom). Možné vykonávať aj popri inom zamestnaní. Miesto výkonu práce je Banská Bystrica a okolie, najčastejšie Slovenská Ľupča a Banská Bystrica. Je potrebné vedieť sa samostatne dopraviť na miesto výkonu práce. Je tu potenciál dlhodobej spolupráce a prípadná možnosť neskoršieho prechodu na TPP.

Mzda: hodinová sadzba 4,4 EUR

Presné podmienky pracovného pomeru dohodou v závislosti od situácie a skúseností kandidáta.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208