Klientsko-administratívny pracovník

Spoločnosť: Denis Ilavský
Miesto výkonu práce: Nitra
Dátum platnosti ponuky: 04.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Obchod, marketing a reklama,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Pracovná činnosť je zameraná na:
- Administratíva, mailová a telefonická komunikácia
- Kontrola a celková analýza finančných riešení, poskytnutie informácií pre konečných užívateľov
- Plánovanie a kontroling
- Možnosť seba rozvoja a kariérneho postupu

Výhody: prax nie je potrebná (kvalitný systém zaškolenia)

V prípade záujmu poslať životopis s tel. kontaktom na email: asistentilavsky@gmail.com
Ak sa Vám od nás nikto neozval, je možné že Váš životopis neprišiel. Pošlite ho ešte raz. Ďakujem

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205