Špeditér / Dispečer

Spoločnosť: Portador Global Spedition s.r.o.
Miesto výkonu práce: Spišská Nová Ves
Dátum platnosti ponuky: 05.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Doprava,Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Práca špeditéra/dispečera:

- práca je časovo náročná - štandardná pracovná doba je 8.00-16.00, no bežne sa stáva, že kvôli dopytu po našich službách ostávajú zamestnanci aj po pracovnej dobe
- vyžadujeme od všetkých zamestnancov, aby boli dostupní na telefóne 24/7, v prípade, že by niečo súrne vyskočilo. (Z praxe je to skôr výnimka ako pravidlo)
- sme kolektív mladých ľudí a hľadáme ľudí, ktorí by k nám zapadli. V práci prirodzene trávime väčšinu nášho aktívneho času v priebehu dňa, preto je pre nás dôležité budovať tím ľudí, ktorí nám budú hodnotovo blízki, aby nám čas na pracovisku plynul rýchlejšie a hlavne príjemnejšie a práca šla viac od ruky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- organizovanie a plánovanie vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy tovarov nákladnou cestnou dopravou
- komunikácia s dopravcami
- vypracovanie on spot cenových ponúk na dopyty ohľadom prepráv tovaru od klientov
- komunikácia, vyjednávanie cien a podmienok prepravy s dopravcom v anglickom jazyku
- sledovanie dostupnosti vozidiel
- plánovanie trás vozidiel, priama komunikácia s vodičmi
- zodpovednosť za bezproblémový priebeh prepravy
- zadávanie údajov do interného informačného systému a overovanie správnosti informácií
- zabezpečenie plynulosti prepravných procesov a aktívne riešenie vzniknutých problémov
- aktívna spolupráca v rámci celého tímu

Znalosť cudzieho jazyka PODMIENKOU, ďalší jazyk veľkou VÝHODOU

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206