Animátor / Lektor / Premietač - kolega do Sférického kina

Spoločnosť: MB "Sferinis kinas" - organizačná zložka
Miesto výkonu práce: Martin, Žilina, Ružomberok, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Partizánske, Prievidza
Dátum platnosti ponuky: 05.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo,Ubytovanie, cestovný ruch a hazard,Výchova, vzdelávanie a šport

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Chcete byť súčasťou jedinečného vzdelávacieho projektu? Ste komunikatívni, flexibilní alebo radi pracujete s deťmi? PODNIKÁTE, MÁTE INÉ AKTIVITY A HĽADÁTE MOŽNOSŤ ĎALŠIEHO VYUŽITIA VÁŠHO POTENCIÁLU (hlavne v dopoludňajších hodinách všedných dní)?

Hľadáme posilu na nášho tímu, ktorá bude:
- Premietať filmy v prenosnej nafukovacej kopule v MŠ a ZŠ v určenom regióne (budete jazdiť okruh v priemere do 80 km od domu)
- Realizovať po každom premietaní krátky sprievodný program
- Stavať či demontovať zariadenie – všetko Vám ukážeme, všetko Vás naučíme!

Čo od vás očakávame?
- Vodičský preukaz sk. B a vlastné auto - podmienkou (hradíme km)
- Fyzická kondícia - nemusíte byť superman, ale človek, ktorý sa nezľakne toho, že si musí sám nosiť zariadenie (túto pozíciu vykonávajú aj ženy)
- Výborná znalosť slovenského jazyka (materinský jazyk) - náš animátor jazdí do MŠ a ZŠ a tam by mal hovoriť správne, spisovne a pokiaľ možno zaujímavo
- Stredoškolské vzdelanie – nie je povinnou podmienkou, dôležitý je záujem, nadšenie, ochota sa učiť a schopnosť uvedenú činnosť vykonávať

Čo Vám môžeme ponúknuť?
- Zaujímavú a kreatívnu pracovnú náplň, ktorá Vás jednoducho musí baviť :-))
- Osobný prístup, priateľskú atmosféru, férové jednanie, dlhodobú spoluprácu
- Väčšinou sa jedná o prácu v dopoludňajších hodinách všedných dní (ktorá ale môže niekedy zasahovať až do 14-15 hod.). Tento náš kolega vychádza na zákazky z domu.
- Zákazky dohovára naša obchodníčka.

Vzhľadom na to, že počas letných prázdnin takmer nepremietame a že nie sme schopní zabezpečiť prácu na každý pracovný deň (hoci sa o to veľmi snažíme), dávame prednosť tým uchádzačom, ktorí majú, hoci podnikajú, voľné dopoludnia. Podmienkou je teda aj ŽL.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205