Lektor angličtiny

Spoločnosť: L & F Language and Fun s.r.o.
Miesto výkonu práce: Liptovský Mikuláš
Základná zložka mzdy (v hrubom): 6,60 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 07.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme šikovných lektorov na pozíciu lektora/lektorky ANGLIČTINY pre pobočku v Liptovskom Mikuláši.

Vyučovanie cudzieho jazyka prebieha v malých skupinkách alebo individuálne. Lektor/lektorka sa samostatne pripravuje na vyučovanie.

Ak rád/a pracuješ s ľuďmi, si kreatívny/a, komunikatívny/a, ovládaš aspoň jeden, ideálne dva cudzie jazyky (NJ, AJ) na slušnej úrovni a chceš sa učiť nové veci, neváhaj a spoj sa s nami!

Na našich školeniach z Teba urobíme lektora/ku, ktorého/ú budú študenti na hodinách zbožňovať. Ak hľadáš prácu, ktorá sa zároveň stane Tvojím koníčkom, tak si na správnej adrese.

Pridaj sa k nám a staň sa aj Ty lektorom v našej jazykovej škole!

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Open Office - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208