Odborný radca - inšpektor práce - uchádzač

Spoločnosť: Inšpektorát práce Bratislava
Miesto výkonu práce: Bratislava-Nové Mesto
Dátum nástupu: 01.11.2023
Dátum platnosti ponuky: 18.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Štátna správa

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Vyplýva z ustanovení zákona č. 125/2006 Z. z. o inšpekcii práce a o zmene a doplnení zákona č. 82/2005 Z. z. o nelegálnej práci a nelegálnom zamestnávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v nadväznosti na ustanovenia zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Kontrolná, dozorná a inšpekčná činnosť vo vymedzenom úseku štátnej správy.
Osem mesiacov od prijatia prebieha odborná príprava štátneho zamestnanca, ktorý sa uchádza o vymenovanie za inšpektora práce (ďalej len „uchádzač“). Vykonávanie teoretickej a praktickej prípravy uchádzača - zúčastňovanie sa dozornej činnosti pod vedením vedúceho, alebo povereného inšpektora práce a prípravy na odbornú skúšku na získanie osobitného kvalifikačného predpokladu (inšpektor práce).

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205