Referent pre dopravu a technickú infraštruktúru

Spoločnosť: Mesto Piešťany
Miesto výkonu práce: Piešťany
Základná zložka mzdy (v hrubom): 1057,50 € za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 21.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva,Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

V rámci svojej pracovnej činnosti zabezpečuje plnenie nasledovných úloh :
• Samostatne rieši odborné úlohy v oblasti dopravy (dopravných stavieb, organizácie dopravy a dopravného inžinierstva) a cestného hospodárstva.
• Vykonáva pôsobnosti špeciálneho stavebného úradu pre miestne komunikácie a účelové komunikácie; vedie príslušné konania v rámci zverených kompetencií špeciálneho stavebného úradu.
• Vydáva rozhodnutia a vyrubuje daň za užívanie verejného priestranstva.
• Pripravuje a vyhotovuje určenia dopravných značiek a dopravných zariadení.
• Pripravuje podklady pre rozpočet mesta v rámci svojej činnosti a dopravy a technickej infraštruktúry mesta Piešťany.
• Zabezpečuje agendu súvisiacu s taxislužbou v meste Piešťany.
• Vedie agendu spisov, ktoré sú mu pridelené na vybavenie a zabezpečuje nakladanie s nimi v zmysle registratúrneho poriadku.
• Vykonáva ďalšie činnosti a plní úlohy podľa príkazov alebo pokynov priameho nadriadeného, prednostu alebo primátora, ak sú vydané v súlade s právnymi predpismi.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205