Pomocný pracovník - HANDYGUY-HOLANDSKO (18 EUR)

Spoločnosť: JOB centrum, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Holandsko
Základná zložka mzdy (v hrubom): 18 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 07.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

POMOCNÉ PRÁCE - HANDYGUY-HOLANDSKO

Jediné čo vyžadujeme, je komunikatívna znalosť CUDZIEHO JAZYKA /angličtina, nemčina alebo holandčina/, manuálnu zručnosť a zodpovedný prístup k práci.

Ak sa slušne dorozumiete ANGLICKY alebo NEMECKY a máte otvorenú živnosť aspoň 2 mesiace, poďte pracovať k nám! Nemáme žiadne ďalšie požiadavky. Ide o pomocné práce vo výrobe tenkostenného materiálu. Práca v hale.

- Nie je nutná pracovná skúška

- Splatnosť faktúry 14 dní, úhrady vždy včas
- Fakturácia 1x mesačne
- Možnosť zálohy po odpracovanom týždni

Pre viac info kontaktujte 0910 808 809

Ak nedvíham, napíšte mi prosím SMS s vaším menom a POZÍCIOU, o ktorú sa zaujímate. Ozvem sa späť.

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2208