Junior Software Developer C++

Spoločnosť: Virtual Reality Media, a.s.
Miesto výkonu práce: Trenčín
Dátum nástupu: 02.10.2023
Dátum platnosti ponuky: 30.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ovládaš programovanie v C++? Nebaví ťa už tvorba komerčných softwerových aplikácií? Chceš získať zaujímavú prácu, ktorá v sebe skrýva čaro programovania PC hier? Hľadáme práve teba!
Sme jedinečná spoločnosť na Slovenskom trhu, ktorá vyvíja a vyrába najmodernejšie letecké a pozemné simulátory a tréningové systémy na báze virtuálnej reality.
Pracovať budeš v tíme expertov, z oblastí: simulácií fyzikálnych vlastností leteckej a bojovej techniky, simulácií správania sa objektov vo virtuálnom priestore, ako je doprava alebo bojisko, či modelovaní vlastností reálneho sveta vo virtuálnom priestore.

Tvojou náplňou práce bude:
Vývoj a implementácia backend softvérových modulov pre letecké a/alebo pozemné simulátory a iné produkty v oblasti virtuálnej reality
Spracovanie požiadaviek zákazníka a návrh riešenia zadaných softvérových modulov
Integrácia riešení s ostatnými softvérovými a hardvérovými modulmi
Spolupráca pri testovaní a odladení finálneho riešenia s ostatnými členmi vývojového tímu a so zákazníkom
Príprava podkladov do technickej a používateľskej dokumentácie
Spolupráca pri návrhu stratégií vývoja a smerovaní technických riešení pri vývoji nových produktov spoločnosti

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

C, C++ - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205