Radca - asistent

Spoločnosť: Okresný súd Bratislava III
Miesto výkonu práce: Bratislava-Nové Mesto
Základná zložka mzdy (v hrubom): 865,50 € za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 08.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Štátna správa

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

  opis najnáročnejších činností obsadzovaného štátnozamestnaneckého miesta:
- samostatná odborná činnosť na úseku výkonu súdnictva v zmysle príslušných ustanovení Vyhlášky Ministerstva spravodlivosti SR č. 543/2005 Z. z. o Spravovacom a kancelárskom poriadku pre okresné súdy, krajské súdy, Špecializovaný trestný súd a vojenské súdy v znení neskorších predpisov.
 predpoklady na vykonávanie štátnej služby: podľa § 38 ods. 1 písm. a) až e) zákona o štátnej službe:
- dosiahnutie veku najmenej 18 rokov,
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
- bezúhonnosť,
- splnenie kvalifikačných predpokladov,
- ovládanie štátneho jazyka,
- úspešné absolvovanie výberového konania,
- kvalifikačné predpoklady: úplné stredné vzdelanie alebo vyššie odborné vzdelanie

 požiadavky na vykonávanie štátnej služby: podľa § 38 ods. 2 zákona o štátnej službe:
- zdravotná spôsobilosť, administratívno-technické schopnosti (strojopis), znalosť gramatiky slovenského jazyka, verbálny prejav, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť tvorivého myslenia, flexibilita.

 platové zaradenie: 3. platová trieda - platová tarifa: 865,50,- EUR
 Zoznam požadovaných dokladov:
- písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania (uviesť aj telefonický kontakt a mailovú adresu),
- kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- vlastnoručne podpísaný profesijný štruktúrovaný životopis,
- vlastnoručne podpísané písomné čestné vyhlásenie o štátnom občianstve Slovenskej republiky,
- vlastnoručne podpísané písomné čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
- vlastnoručne podpísané písomné čestné vyhlásenie o ovládaní štátneho jazyka,
- vlastnoručne podpísané písomné čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,
- vlastnoručne podpísané písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, vo vysvedčení, v diplome alebo v inom rovnocennom doklade o najvyššom dosiahnutom vzdelaní a profesijnom štruktúrovanom životopise,
- doplňujúce údaje potrebné k vyžiadaniu odpisu registra trestov (rodné priezvisko, meno, terajšie priezvisko, dátum narodenia, miesto narodenia, okres narodenia v SR alebo štát narodenia, trvalé bydlisko, rodné číslo, štátne občianstvo, číslo občianskeho preukazu, priezvisko otca, meno otca, rodné priezvisko matky, meno matky, priezvisko matky).

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - vysoká

Microsoft Excel - elementárna

Internet - vysoká

Open Office - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204