Fyzioterapeut na turnusy, Rakúsko

Spoločnosť: ALSES, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 10.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

▶️Práca pre fyzioterapeutov na turnusy v Rakúsku,
▶️Lokalita: okolie Mönichkirchen (100 km od Viedne)
▶️Mzda od 2 880 brutto pre plný úväzok (plus prémia za životné náklady 250 € v čistom/mesiac pre plný úväzok do októbra)
▶️Možnosť práce na plný alebo čiastočný úväzok
▶️Flexibilný pracovný čas
▶️Náplň práce: Návrh športových a cvičebných terapií v aktívnej zdravotnej starostlivosti. Terapie na individuálnych a skupinových cvičeniach v interiéri aj exteriéri. Zlepšenie celkového pohybu, koordinácie a rovnováhy. Výkonnostná diagnostika.
Benefity:
▶️Bonusy za odporúčanie zamestnancov od 1 000 € za prijatie nového zamestnanca
▶️Podpora vzdelávania (napr. elektroliečba, mulligan koncept, fascia joga, inštruktor nordic walkingu a mnohé ďalšie)
▶️Ubytovanie podľa dostupnosti v našich zamestnaneckých domoch alebo pomoc pri hľadaní ubytovania
▶️Dovolenkové zľavy v našich zdravotných hoteloch aj pre rodinu a priateľov
▶️Nákupná platforma so zľavami vo viac ako 80 značkových online obchodoch
▶️Tímové akcie, súťaže a zamestnanecké akcie
▶️Raňajky, obedy, večere zadarmo
▶️Potrebné je uznanie vzdelania "Anerkennung" s ktorým Vám pomôžeme.
▶️Požiadavky: vzdelanie v obore fyzioterapia
Viac informácií kontakt@alses.sk a na tel. čísle: +421908 999 591.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Filtrovať ponuky podľa

1/2206