Manažér reklamácií a logistiky

Spoločnosť: EW Distribution a.s.
Miesto výkonu práce: Prievidza
Dátum platnosti ponuky: 10.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Remeslá a osobné služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Chceš byť súčasťou skvelého kolektívu a ráno sa tešiť do práce?
Si samostatný a ambiciózny?
Máš obchodného ducha?
Nebojíš sa zodpovednosti a dokážeš prijať aj určitú voľnosť?
Chceš zarobiť?

Toto všetko Ti vieme ponúknuť!
Čo hľadáme?

V prvom rade hľadáme človeka, ktorý zapadne do kolektívu. Má disciplínu, drive, vie si určiť ciele a udržať si motiváciu.
Oblasti v ktorých sa vieš u nás rozvíjať:
Obchod
B2B Marketing
Obchodné vzťahy
Produktový manažment

Naučíme Ťa ako na to:
- Príjem a evidencia reklamácii tovaru
- Komunikácia so servisnými strediskami
- Komunikácia so zákazníkmi
- Plnenie zmluvných lehôt
- Výdaj reklamácií
- Vyhľadávanie najefektívnejšej prepravy v rámci EU
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami firmy

Našim dlhodobým cieľom je:
- široké portfólio dodávateľov a odberateľov, ktorí nám vytvoria dlhodobý profit a stabilný rast
- dlhodobo šťastný a spokojný tím, ktorý podá dostatočný výkon - vždy musia byť spokojné obe strany - ako firma, tak zamestnanci
- príjemné pracovné prostredie

Tak ako sa časom menia požiadavky/okolnosti firmy, menia sa požiadavky/ okolnosti aj našich kolegov, preto si u nás môžete vybrať/zmeniť svoj smer, resp. prácu, v ktorej dokážeš priniesť pridanú hodnotu pre seba a tým zároveň aj pre firmu.

Náš cieľ je aby si naši noví kolegovia vybrali našu firmu.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Internet - vysoká

Filtrovať ponuky podľa

1/2205