Kuriér

Spoločnosť: X-mal s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rožňava
Dátum platnosti ponuky: 30.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Doprava

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do tímu kuriérov Slovak Parcel Service v Rožňave hľadáme nového člena. Pracovať budeš od pondelka do piatku a auto so všetkými potrebnými nástrojmi Ti zabezpečíme.

Tvojou úlohou bude:

doručovanie balíkov pre klientov SPS s.r.o, manipulácia so zásielkami,
vyzdvihovanie listových a balíkových zásielok,
vedenie sprievodnej dokumentácie k zásielkam,
podieľanie sa na nakladaní a vykladaní zásielok s dôrazom na ich bezpečné uloženie,
prijímanie a vydávanie hotovosti za doručené zásielky,
triedenie zásielok,
komunikácia so zákazníkmi.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206