PR manažér / Dokumentátor

Spoločnosť: Nitrianska galéria
Miesto výkonu práce: Nitra
Základná zložka mzdy (v hrubom): 965,50 € za mesiac
Dátum nástupu: 02.10.2023
Dátum platnosti ponuky: 20.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- zabezpečovanie informačných, publicistických a tlačových vzťahov zamestnávateľa k verejnosti a k hromadným oznamovacím prostriedkom
- zodpovedanie za internú a externú komunikáciu spoločnosti, udržiavanie dobrých vzťahov so zástupcami médií a laickou verejnosťou
- vypracovávanie a realizovanie komunikačnej stratégie spoločnosti
- pripravovanie propagačných článkov, tlačových správ, prejavov a oficiálnych odpovedí na otázky zástupcov médií
- monitorovanie materiálov publikovaných v masovokomunikačných prostriedkoch , vypracovávanie mediálnych analýz
- komunikovanie so zástupcami médií, organizovanie tlačových konferencií a obdobných mediálnych akcií
- budovanie a aktualizovanie databázy kontaktov na zástupcov médií
- koordinovanie a produkcia výstav s externými kurátormi
- spolupráca s vystavujúcimi autormi
- zabezpečovanie lektorského výkladu na výstavách
- spolupráca so správcom webovej stránky galérie
- produkcia výstav (organizačné zabezpečenie)
- zabezpečovanie systému odbornej evidencie a dokumentácie zbierkových predmetov
- samostatné spravovanie rozsiahlych a materiálovo rôznorodých zbierok
- zapisovanie odborného ošetrenia a reštaurovania diel do systému CEDVU
- zabezpečovanie administratívnych prác súvisiacich s činnosťou komisie na tvorbu zbierok

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Open Office - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205