Čalúnnik

Spoločnosť: SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Želiezovce (Levice)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5,20 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 31.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Textilná a odevná výroba,Drevospracujúci priemysel

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- čalúnenie/ sedacích súprav, kresiel, jedálenských lavíc, stoličiek / a kompletizácia hotových výrobkov podľa stanovených pracovných postupov
- aplikácia rôznych textílií, kože alebo ušitých poťahov z textílií a kože na rôzne vopred pripravené povrchy za pomoci spôn, klinčekov, lepidla alebo špeciálnych profilov
- obliekanie sedákov a vankúšov
- montáž spojovacích kovaní, výklopných mechanizmov, područí, operadiel, sedákov a opierok
- príprava sťahovacích špagátov, obstrihanie prebytočných nití a materiálov
- skladanie korpusu, sedádkov, operadiel a područí
- prepichovanie otvorov pre montáž područí, opierok hláv a iných mechanických súčastí sedačky podľa zadania
- príprava spojovacieho materiálu a sprievodnej dokumentácie
- montáž/demontáž čalúneného nábytku, podnoží a nôh
- lepenie a aplikácia rôznych materiálov
- vizuálna kontrola kvality, množstva a rozmerov použitých dielov pre svoju výrobnú operáciu
- plnenie stanovených výkonnostných noriem
- úzka spolupráca s kolegami vo výrobnom procese pred a po čalúnení
- dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- práca v dvojzmennej prevádzke
- každý úspešný kandidát bude plne zaučený, šancu dostanú aj neskúsení čalúnnici
- práca vhodná aj pre ženy

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205