Lepič - prípravár

Spoločnosť: SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Želiezovce (Levice)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 13.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Textilná a odevná výroba,Drevospracujúci priemysel

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- prípravné práce pred čalúnením / príprava povrchu, výber správneho lepidla resp. materiálov pre danú aplikáciu/
- kompletizovanie drevených a kovových konštrukcií pomocou pneumatického, elektrického a ručného náradia použitím rôzneho spojovacieho materiálu
- montáž područí, operadiel, sedákov a opierok
- montáž spojovacích kovaní, výklopných mechanizmov a profilov
- očistenie výrobku
- nanášanie lepidla na drevené a kovové konštrukcie za pomoci lepiacej pištole za účelom spájania týchto materiálov
- lepenie korpusu, vankúšov, operadiel a iných súčastí výrobkov molitanom, dacronom (rúnom)
- dodržiavanie pracovných postupov stanovených pre oblasť lepenia a prípravy čalúneného nábytku
- plnenie stanovených výkonnostných noriem
- vizuálna kontrola kvality, množstva a rozmerov použitých dielov pre svoju výrobnú operáciu
- príprava materiálu na realizáciu danej výrobnej zákazky

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205