Balič

Spoločnosť: SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Želiezovce (Levice)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 06.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Textilná a odevná výroba,Drevospracujúci priemysel

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- príprava obalového materiálu pre balenie
- zabalenie zhotoveného čalúneného výrobku /sedacích súprav, kresiel, jedálenských lavíc a stoličiek/ do pripraveného baliaceho materiálu
- plnenie stanovených výkonnostných noriem
- vizuálna kontrola kvality, množstva a rozmerov použitých dielov pre svoju výrobnú operáciu
- príprava materiálu na realizáciu danej výrobnej zákazky
- označovanie zhotovených výrobkov rôznymi etiketami
- vkladanie príbalových informácií
- demontáž nôh
- balenie nôh a podnoží
- skenovanie hotových výrobkov
- dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- práca v dvojzmennej prevádzke

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205