Brigádnik - riešenie emailov na Call Centre (Poprad)

Spoločnosť: Alza.sk s. r. o.
Miesto výkonu práce: Poprad
Základná zložka mzdy (v hrubom): 4,60 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 14.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 6
Pracovná oblasť: Doprava,Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Sme tím Call centristov, ktorí spolu ťahajú za jeden povraz a radi podajú pomocnú ruku, pokiaľ nemajú v nej šálku kávy.☕

Poďme spolu získať predstavu, čo taký náš kolega na zákazníckej linke robí:
✅ sedíš s nami spoločne v kancelárskych priestorov v Komárne (po zaučení možný Home Office 2x týždenne)
✅ primárne budeš odpovedať na požiadavky česko-slovenských hovoriacich zákazníkov prostredníctvom ticketov/emailov
✅ V prípade potreby dvíhať telefonické hovory, ked zákazník potrebuje pomoc
✅ plní požiadavky podľa pokynov nadriadeného

ČO VŠETKO PREDBEŽNE POTREBUJE ČLOVEK PRE ÚSPECH NA TEJTO POZÍCIÍ...
❤ byť asertívny, komunikatívny, zodpovedný, rýchly s prácou s PC a pozitívne naladený
❤ zákaznícky orientovaný
❤ za žiadnych okolností nestrácať úsmev na perách
❤ jazyková znalosť SK/CZ
❤ práca je vhodná pre študentov, ktorí si chcú privyrobiť počas štúdia, pre mamičky na MD/RD :). Na pracovnom čase sa vieme dohodnúť.

Mzda: základná zložka mzdy je 4,60€/hod. brutto + variabilná zložka mzdy podľa tvojho výkonu

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206