Referent/ka podateľne (na dobu určitú, PN)

Spoločnosť: Mestská časť Bratislava - Nové Mesto
Miesto výkonu práce: Bratislava-Nové Mesto
Dátum platnosti ponuky: 02.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• vedenie kompletnej evidencie žiadostí o úhradu príspevku na ubytovanie odídencov z Ukrajiny; verifikácia údajov na žiadosti; komunikácia s Okresným úradom; príprava podkladov k úhrade príspevku na ubytovanie; komunikácia so žiadateľmi,
• zabezpečenie služby v styku s poštovým úradom a preberanie písomností od stránok,
• zabezpečenie centrálnej evidencie doručených záznamov (písomných aj elektronických) v informačnom systéme registratúry a prerozdeľovanie písomností príslušným organizačným útvarom, resp. jednotlivým zamestnancom,
• vyhotovenie prehľadových zostáv podľa registratúrneho poriadku k zaevidovaným záznamom,
• vypracovávanie hlavnej mesačnej uzávierky — sumárny výkaz,
• kopírovanie materiálov pre zamestnancov úradu,
• evidovanie a vydávanie poštových zásielok pre ľudí bez domova,
• spracovávanie elektronických podaní v elektronickej schránke MČ BNM a v registratúre v zmysle aktuálnych predpisov,
• spolupráca a v plnom rozsahu zastupovanie správcu elektronickej registratúry v činnostiach: napĺňanie/aktualizácia číselníkov pre potreby e-Governmentu,
• činnosti v rámci klientskeho centra,
• vydávanie rybárskych lístkov.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206