Asistent/ka predaja

Spoločnosť: K Optik s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Karlova Ves
Dátum platnosti ponuky: 31.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 20
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho kolektívu hľadáme zodpovedného kolegu/kolegyňu s reprezentatívnym výzorom, s chuťou pracovať s ľuďmi a učiť sa nové veci, na skrátený úväzok (neskôr, v prípade záujmu na plný úväzok) s pracovnou dobou od pondelka do soboty (striedanie počas otváracích hodín, pon-pia 09.00 – 18.00 hod./soboty 09.00 – 14.00 hod.)
Náplň práce:
- komunikácia a poradenstvo v oblasti výberu vhodnej optickej pomôcky pre zákazníkov a starostlivosť o nich (servis)
- predaj optických pomôcok a doplnkov
- nasmerovanie zákazníka k výberu správneho produktu (pomer cena/kvalita a naplnenie jeho očakávaní), prezentácia predávaných značiek a produktov
- práca s registračnou pokladnicou
- dopĺňanie tovaru na predajni a zodpovednosť za sklad
- zodpovednosť za prehľadnosť, dodržiavanie zákonných nariadení a čistotu prevádzky

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206