Recepčná v zdravotníckom zariadení - stomatologická klinika

Spoločnosť: MDDr. Filip Langer, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Liptovský Hrádok (Liptovský Mikuláš)
Dátum platnosti ponuky: 25.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 25
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP,Zdravotníctvo,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- telefonické/osobné objednávanie pacientov do ambulancií
- aktívna komunikácia s pacientmi(sociálne siete, email)
- práca s pokladňou a platobným terminálom
- administratívna práca spojená s chodom recepcie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

Filtrovať ponuky podľa

1/2204