Kuchár/-ka do 3* hotela v meste Winterberg v Nemecku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 26.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kuchára/-ku do 3* hotela v meste Winterberg v západnej časti Nemecka.
Jedná sa o celoročnú prácu.
Hotel disponuje 105 izbami, reštauráciou A la Carte a polpenziami, barom a lobby pre 150 hostí . Pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom po skúšobnej dobe na dobu neurčitú
-Nástup: čím skôr alebo dohodou
Plat: 2850€ Brutto /mesiac, od 1800 Eur Netto/mesiac po strhnutí ubytovania
Platové ohodnotenie záleží od odbornosti, praxe a jazykových vedomostí
Prac. doba: 5 dní / 40 hodín týždenne
Ubytovanie v jednolôžkovej izbe v hoteli alebo max. 30 m od pracoviska za 150 € mesačne a strava ( raňajky +/- 1,50 €/deň a obed +/- 3 €/deň) strhávané zo mzdy
Úroveň jazyka: Nemecký alebo anglický jazyk na úrovni B1-B2 (stredná znalosť)
Ďalšie požiadavky:
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie:
- zamestnávateľ nezabezpečuje, doniesť si rondón, protišmykovú obuv, vlastné nože
- v hoteli pracujú zamestnanci v kuchyni z Rumunska, Nemecka, Holandska a pomocná sila z Nemecka
Zamestnanci môžu využívať v rámci voľna bazén

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2208