Obchodný zástupca

Spoločnosť: Bell-Crofton s. r. o.
Miesto výkonu práce:
Základná zložka mzdy (v hrubom): neuvedená (práca na živnosť)
Dátum platnosti ponuky: 31.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Sme skupina filmárov a videotvorcov, ktorá spája mladých nezávislých umelcov v tvorbe audiovizuálnych diel všetkého druhu pre našich klientov a hľadáme do partie obchoďáka/čku telom aj dušou, ktorý/á sa chytí aktívneho predaja našich služieb.

Čo čakáme od teba?
Mal/a by si byť samostatná a proaktívna jednotka, ktorá sa nebojí odmietnutia a ktorá rozumie ľuďom a obchodu. Komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie a zápal pre predaj sú absolútnou nutnosťou. Skúsenosti s predajom nie sú podmienkou, ale výhodou.

Čo bude tvojou prácou?
- Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov
- Budovanie obchodných partnerstiev a starostlivosť o dlhodobých klientov

Pracuješ kedy chceš, ako chceš a kde chceš. Fungujeme full remote a namiesto počtu niekde odsedených hodín nás zaujímajú tvoje výsledky. Táto pozícia je vhodná najmä ako vedľajší príjem.

Plat:
Tvojou odmenou bude percentuálny podiel z každej zákazky, ktorú dohodneš. Koľko si vo výsledku zarobíš teda závisí len na tebe a tvojej šikovnosti.

Výhody a benefity:
- Full remote
- Odmeny za výkonnosť
- Mladý kolektív
- Férový prístup

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206