Radca, tajomník informačného centra

Spoločnosť: Správny súd v Bratislave
Miesto výkonu práce: Bratislava-Nové Mesto
Základná zložka mzdy (v hrubom): 865,50 € za mesiac
Dátum nástupu: 01.12.2023
Dátum platnosti ponuky: 25.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- samostatná odborná činnosť vo vymedzenom úseku.
(úsek výkonu súdnictva v zmysle príslušných ustanovení Vyhlášky Ministerstva spravodlivosti SR č. 543/2005 Z. z. o Spravovacom a kancelárskom poriadku pre okresné súdy, krajské súdy, Špeciálny súd a vojenské súdy v znení neskorších predpisov a podľa rozvrhu práce). Poskytovanie informácií pre účastníkov konania o stave súdneho konania. Sprostredkovanie nazerania do súdnych spisov.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205