Kuchár/-ka do 4* hotela v Nauders v Tirolsku v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum nástupu: 04.12.2023
Dátum platnosti ponuky: 12.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 4
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kuchára/ku Chef de Partie do 4* hotela v Nauders v Tirolsku v Rakúsku na zimnú sezónu do polovice apríla 2024. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovania v letnej sezóne od polovice mája
Superior hotel s reštauráciou zameranou predovšetkým na polpenzie pre hotelových hostí a čiastočne Á la Cárte a poskytuje odpočinok s wellness oázou o rozlohe 4500 m2 a panoramatickým bazénom na streche hotela
Zmluva s rakúskym zamestnávateľom
Nástup: 04.12.
Pracovná doba:
6 dní/48 hodín týždenne
Plat:  1800 - 2000 € Netto/mesiac
13. a 14. plat alikvotne vyplácaný na konci sezóny
Ubytovanie v blízkosti hotela v ubytovaní pre zamestnancov v jednolôžkovej izbe so sprchou, WC, WIFI alebo v malom byte pre zamestnancov s kúpeľňou a kuchynkou zadarmo a strava (3 x denne) aj počas voľna zadarmo
Úroveň jazyka: nemecký alebo anglický jazyk B1
Požiadavky na zamestnancov:
-požadovaný vyučený/á kuchár/ka a predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na pozícii čašníka/čky s inkasom, minimálne 2 roky prax na pozícii, referencie (ak sú k dispozícii, ak nie sú k dispozícii, tel. čísla na predchádzajúcich zamestnávateľov), odbornosť
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ zadarmo, mať so sebou protišmykovú obuv

Jedná sa o 4* wellness hotel s reštauráciou predovšetkým s polpenziami 4 a 5 chodové menu a Á la Cárte menu. Okrem panoramatického bazéna a saunového sveta sa nachádza v hoteli Kneippov areál s ľadovou fontánou, solárium, wellness miestnosti a samozrejme posilňovňa a masážne salóny.
Nie sú povolené zvieratá
Benefity:
20% zľava vo fitness a wellness centre, 20% zľava na tovar v hotelových obchodoch, 20% zľava na prenocovanie v rodinných hoteloch, 20% zľava na vlastnú módnu značku

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2208