Prevádzkový a manipulačný pracovník

Spoločnosť: Obec Trenčianska Teplá
Miesto výkonu práce: Trenčianska Teplá (Trenčín)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 1106,50 € za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 31.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva,Technické a manuálne prierezové zamestnania

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Pre materskú školu (18 hod. týždenne):
- údržbárske práce
- natieranie preliezok
- údržba celého areálu (strihanie stromov, kríkov, kosenie, odhŕňanie snehu)
Pre obecný úrad (19,5 hod. týždenne):
- pracovné manipulačné práce s bežnou i zvýšenou fyzickou námahou a záťažou
- výsadba a ošetrovanie okrasných kríkov a stromov v obci
- údržba pozemných komunikácií a chodníkov
- ošetrovanie trávnatých povrchov (výsev, kosenie, údržba)
- obsluha a údržba jednoduchých mechanizačných prostriedkov (kosačka, vŕtačka, rozbrusovačka, motorová píla)

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206