Obsluha aparatúry a svetiel na eventoch

Spoločnosť: Občianske združenie Dračia stopa
Miesto výkonu práce: Košice-Sever
Základná zložka mzdy (v hrubom): 6 € za hodinu
Dátum nástupu: 20.11.2023
Dátum platnosti ponuky: 04.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Pracovná oblasť: Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Budeš púšťať predpísanú hudbu na eventoch, obsluhovať mixpult a počítač, obsluhovať svetlá, lasere, dymostroj a pod (cca 20% akcií),
Budeš robiť prácu v programe Soundswitch (nemusíš programovať, o to sa postarajú iní. Budeš púšťať naprogramované zostavy, scény a pod.),
Budeš pomáhať pri stavaní aparatúry a svetiel,
Budeš komunikovať s moderátorom pri príprave akcie a počas priebehu.
Budeš zabezpečovať pódiový program po technickej stránke (tento program je dopredu pripravený a s malými obmenami sa stále opakuje)

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205