IT administrator – End user support

Spoločnosť: BWcom s. r. o.
Miesto výkonu práce: Pezinok, Senec
Dátum platnosti ponuky: 05.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• Riešiť požiadavky od našich zákazníkov a dennodenne s nimi komunikovať
• Inštalovať a spravovať najmä Windows
• Riešiť problémy koncových užívateľov s PC stanicami, či tlačiarňami
• Administrácia a čiastočne aj návrh a optimalizácia sieťovej infraštruktúry LAN,WAN,VLAN
• Správa rackoveho prostredia
• Riešiť požiadavky od našich zákazníkov súvisiace s Microsoft Office 365
• Nasadzovať Office 365 riešenie pre nových zákazníkov
• Správa serverov a ich inštalácia
• Výjazdy k zákazníkom a riešenie problémov cez vzdialenú správu
• Učiť sa, učiť sa, učiť sa: nové veci, technológie a postupy
• Vytvárať ponuky na rôzny HW a SW
• Poctivo všetko zapisovať do firemných IS

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Filtrovať ponuky podľa

1/2206