Riaditeľ Sociálneho podniku mesta Martin, s.r.o.

Spoločnosť: Mesto Martin
Miesto výkonu práce: Martin
Dátum platnosti ponuky: 16.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Sociálne služby,Samospráva

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Konateľ je súčasne riaditeľom spoločnosti, je štatutárnym orgánom spoločnosti, ktorý riadi a koordinuje činnosti obchodnej spoločnosti Sociálny podnik mesta Martin, s. r. o., tvorí, predkladá a zabezpečuje realizáciu stratégie rozvoja spoločnosti, identifikuje podnikateľské a obchodné príležitosti, zodpovedá za obchodné výsledky, hospodárenie spoločnosti a plnenie strategických plánov, vedie obchodné rokovania a uzatvára zmluvné vzťahy v rozsahu schválených kompetencií, zodpovedá za plnenie uznesení valného zhromaždenia a dozornej rady, realizuje optimalizačné opatrenia, riadi, vedie a motivuje zamestnancov spoločnosti. Dbá na sledovanie hlavného cieľa obchodnej spoločnosti, ktorým je dosahovanie merateľného pozitívneho sociálneho vplyvu, ku ktorého dosahovaniu bude obchodná spoločnosť prispievať najmä prostredníctvom podpory zamestnanosti znevýhodnených, zraniteľných a marginalizovaných skupín obyvateľov a vytváraním nových pracovných príležitostí.
Pozícia je vhodná aj pre uchádzača, ktorý je osobou znevýhodnenou alebo zraniteľnou v zmysle
§ 2 ods. 5 a 6 zákona č. 112/2018 Z. z. o sociálnej ekonomike a sociálnych podnikoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
DOKLADY - žiadosť, životopis s podrobnými údajmi o odbornej a riadiacej praxi, motivačný list, kópiu diplomu a ČV o bezúhonnosti a zdravotnej spôsobilosti, referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov, resp. príklady dobrej praxe v rámci vlastného podnikania, vrátane stručného prehľadu úspešne realizovaných projektov, VÍZIU, poslanie a ciele Sociálneho podniku mesta Martin, s.r.o., s výhľadom na 5 rokov v rozsahu najviac 5 strán formátu A4, je potrebné doručiť do 16.10.2023.
POŽADUJEME:
• úplné stredné vzdelanie (odborné alebo všeobecné) a najmenej 5 rokov praxe v oblasti služieb príbuzných predmetu činnosti sociálneho podniku;
• alebo ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa technického alebo ekonomického zamerania, prípadne v odbore právo, manažment alebo sociálna práca,
• prax v riadiacej pozícii najmenej 1 rok
Viac na www.martin.sk.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Počítače

Microsoft PowerPoint - elementárna

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205