Čašník/-čka do hotela v meste Samnaun vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko (kantón Graubunden)
Dátum nástupu: 01.12.2023
Dátum platnosti ponuky: 10.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 5
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníka/-čku s inkasom do hotela v lyžiarskom stredisku v meste Samnaun v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku.
Jedná sa o na sezónnu prácu do 01.05.2024. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovania v letnej sezóne.
Rodinný hotel s počtom izieb 25, s kapacitou na sedenie v reštaurácii, za barom alebo v záhradnej terase cca. pre 50 hostí
Nástup: 01. 12.
Plat: od 2800 - 3000 CHF Netto a viac v záležitosti od praxe (po strhnutí ubytovania, stravy a soc. odvodov)
Pracovná doba:
6 dní v týždni/8,75 hodín denne
Ubytovanie v jednolôžkovej izbe so sprchou a strava (3 x denne) sú poskytované v hoteli
Pracovná náplň:
- obsluha hostí servis Á la Cárte, prijímanie, vybavovanie a vyúčtovanie objednávok, roznášanie jedál (6 chodové menu) a nápojov, príprava nápojov
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk na úrovni minimálne B1 (komunikatívna znalosť)
Ďalšie požiadavky:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii, hotelierstve požadované, ukončené vzdelanie v odbore čašník alebo hotelového zamerania
-tímová práca, komunikácia, spoľahlivosť, priateľskosť
- čierno - biele oblečenie do servisu, čierne topánky. Zásteru poskytuje zamestnávateľ

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208