Referent pre ohlasovanie stavieb a reklamné stavby

Spoločnosť: Mesto Piešťany
Miesto výkonu práce: Piešťany
Základná zložka mzdy (v hrubom): 1237,50 € za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 19.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva,Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• 1. Samostatne rieši a zabezpečuje odborné úlohy v oblasti stavebného poriadku, stavebného zákona a následných vyhlášok v oblasti reklamných stavieb.
2. Vydáva povolenia reklamných stavieb v súlade s platnou legislatívou (stavebné, kolaudačné rozhodnutia, rozhodnutia o nariadení ich odstránenia), zvoláva a vedie ústne konania vo veci porušenia stavebného zákona.
3. Vedie konania vo veci priestupkov a správnych deliktov proti stavebnému zákonu v rámci svojho výkonu, vydáva rozhodnutia o nich: sleduje výkon rozhodnutí o priestupkoch a správnych deliktoch, spolupracuje s referátom právnym pri návrhoch na exekúciu v súvislosti s reklamnými stavbami a nariadeniach na odstránenie reklamnej stavby.
4. Spolupracuje s Mestskou políciou mesta Piešťany pri kontrole dodržiavania povolení mesta Piešťany.
5. Spolupracuje s Odborom ekonomiky a podnikania vo veci úhrady správnych a miestnych poplatkov a sankcií.
6. Vykonáva tvaromiestne obhliadky a štátne stavebné dohľady.
7. Posudzuje a schvaľuje realizáciu (vydáva oznámenia) drobných stavieb, stavebných úprav, udržiavacích prác a odstraňovanie drobných stavieb, na základe ohlásenia Mestu Piešťany.
8. Vedie agendu spisov, ktoré sú jej pridelené na vybavenie a zabezpečuje nakladanie s nimi v zmysle registratúrneho poriadku.
9. Zodpovedá za plnenie úloh, ktoré pre neho vyplývajú zo všetkých platných právnych predpisov, interných predpisov, pokynov a príkazov nadriadeného.
10. Vykonáva ďalšie činnosti a plní úlohy podľa príkazov alebo pokynov priameho nadriadeného, prednostu alebo primátora, ak sú vydané v súlade s právnymi predpismi.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206