Technológ v štandardnej strojárskej výrobe

Spoločnosť: TRIGON Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Dátum platnosti ponuky: 11.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

*Máte vášeň pre strojarinu?*
*Robí vám radosť pracovať v prostredí typicky strojárskom, so všetkým čo k tomu patrí?*

Potom môžete byť vhodný kandidát pre nášho klienta na pozíciu Technológ do štandardnej strojárskej výroby, kde prebiehajú pri výrobe jednotiek nasledovné technologické operácie:
- delenie materiálu, tvárnenie, trieskové obrábanie, povrchová úprava, montáž a skúšanie

Naším klientom je stabilná strojárska spoločnosť, ktorá je popredným výrobcom riešení podľa požiadaviek zákazníka, navrhnutých vlastným tímom konštruktérov od kusových výrobkov až po malosériovú výrobu, investujúca aj do výskumu a vývoja vlastných výrobkov.

Ideálny kandidát je už skúsený a samostatný strojár/technológ s praxou. Vieme si však na tejto pozícii predstaviť aj juniornejšieho kandidáta s chuťou odborne a profesijne rásť.
Človeka, ktorého strojarina baví, rád chodí do výroby a dokáže sledovať, vyhodnocovať a zlepšovať výrobné procesy tak, aby zabezpečil zvýšenie výkonnosti a optimalizáciu všetkých procesov.

Medzi kľúčové zodpovednosti a činnosti patrí:

• vypracovávanie technologických postupov výroby
• optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
• zodpovednosť za implementáciu a dodržovanie systému kvality
• realizácia nových technológií do výrobného procesu
• vykonávanie odborných skúšok technického stavu používaného náradia, prístrojov a zariadení
• zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu používaných pri výrobe
• poskytovanie odborných posudkov pri dodávateľských, odberateľských a iných reklamáciách
• preverovanie technológie konštrukcie výrobkov a podávanie zmenových návrhov
• tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov
• vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie

Spoločnosti sa v tomto období mimoriadne darí, rozšírili výrobu aj svoju produkciu, a z tohto dôvodu potrebujú do svojho tímu nové posily.

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V rámci adaptačného procesu sa oboznámite s fungovaním spoločnosti a nastavenými procesmi.

*Pri práci v tejto spoločnosti budete vždy cítiť dôveru a záujem nadriadených.*

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206