Manažér finančných riešení

Spoločnosť: Jakub Tomáš Pitoňák
Miesto výkonu práce: Bratislava, Trnava
Dátum platnosti ponuky: 11.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Kto sme?

Sme dynamická finančná spoločnosť s rozšíreným obchodným zastúpením a kanceláriami na rôznych miestach. Naša kultúra podporuje učenie, rast a inovácie.

Čo budeš robiť?

- Riadiť, rozširovať a kontrolovať tímové operácie.
- Zabezpečiť komplexnú starostlivosť o chod našej pobočky/centra.
- Práca s databázou spoločnosti, jej aktualizácia a kontrola.
- Viesť komunikáciu s klientmi, obchodnými partnermi a riešiť ich požiadavky.
- Plánovať a monitorovať existujúce zmluvy a stratégie.
- Spolupracovať priamo s riaditeľom.
- Možnosť kariérneho rastu a vedenia vlastných projektov.

Čo od teba očakávame?

- Chuť učiť sa a rozvíjať.
- Pozitívny prístup k práci a tímova mentalita.
- Komunikatívnosť, ambícia, a kreativita.
- Záujem o sféru manažmentu a personalistiky.

Miesto práce: Pezinok/Trnava/Bratislava

Uchádzači vhodní aj pre: Študenti, absolventi, mladiství.

Chceme, aby ste sa stali lídrom v našom tíme a spolu s nami formovali budúcnosť našej spoločnosti. Ak si myslíte, že ste ten pravý, tešíme sa na vašu žiadosť!

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Filtrovať ponuky podľa

1/2206