Opatrovateľ/opatrovateľka Nemecko,Vaihingen an der Enz

Spoločnosť: Best Job, s.r.o
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 16.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Sociálne služby,Zdravotníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

ID 135.143 Nemecko Vaihingen an der Enz
Nástup: 15.10.2023
Plat: 2160 Eur/mesiac
Turnus: 6-8 týždňov
Cestovné preplatené
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO
Klient: Muž, 54 rokov, 176cm, 73kg, op.st. 5
Diagnóza: Bdelá kóma po autonehode, inkontinencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 3
Zvieratá: áno, 2 psy, 2 mačky
Popis klienta: Klient je v bdelej kóme. Je potrebné kompletné dvíhanie. Je potrebné kŕmenie cez sondu. Používa plieny aj močovú fľašu.
Popis činnosti: pomoc s obliekaním a hygienou, polohovanie, kŕmenie cez PEG sondu, výmena plienok, transfer
Doplnkové informácie: Pán býva v dome v meste spolu s manželkou, dvoma synmi a s domácimi zvieratami. Starostlivosť je len o klienta. Chodí tam nočná opatrovateľka. Opatrovateľ má k dispozícii vlastný byt mimo domu klienta. K dispozícii je dekubitný matrac, výťah do vane
Požiadavky: opatrovateľka alebo opatrovateľ, pokročilá nemčina, fajčenie je povolené mimo domu, slovenská alebo česká živnosť

V prípade záujmu kontaktujte Jana Lihanová 0905 069 485

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205