Náčelník Mestskej polície (Partizánske)

Spoločnosť: Mesto Partizánske
Miesto výkonu práce: Partizánske
Základná zložka mzdy (v hrubom): 993,50 € za mesiac
Dátum nástupu: 01.01.2024
Dátum platnosti ponuky: 02.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Samospráva,Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náčelník riadi činnosť MsP ako poriadkového útvaru pôsobiaceho pri zabezpečovaní ochrany života a zdravia a majetku obyvateľov mesta a iných osôb, pri zabezpečovaní vecí verejného poriadku a ochrany životného prostredia a pri plnení úloh vyplývajúcich zo všeobecne záväzných nariadení mesta, z uznesení mestského zastupiteľstva a z rozhodnutí primátora mesta. Zabezpečuje odborný výcvik a školenie príslušníkov MsP, predkladá správy o výsledkoch činnosti MsP a o situácii na úseku verejného poriadku. Spolupracuje s riaditeľom príslušného útvaru policajného zboru, s orgánmi štátnej správy ochrany životného prostredia a inými inštitúciami. Spracováva a primátorovi mesta predkladá požiadavky na zabezpečenie činnosti MsP, zodpovedá za rozpočet a hospodárne nakladanie so zverenými prostriedkami

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206