Vodič LKW krátke trasy (zabezpečíme a uhradíme potrebný VP)

Spoločnosť: SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Dev.Nová Ves
Dátum platnosti ponuky: 13.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Doprava

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• Vykonávanie jázd podľa vopred stanoveného časového harmonogramu
• Vykládka a nakládka nákladného auta manuálne/pomocou VZV vo VW SK, Schnellecke Slovakia a firmách, pre ktoré zamestnávateľ vykonáva služby
• Spätný odvoz prázdnych paliet
• Zodpovednosť za čistotu technický stav prideleného vozidla
• Okamžité nahlásenie poistnej udalosti, technickej poruchy a akejkoľvek neštandardnej situácie
• Dodržiavanie BOZP a VW OP16
• Nosenie pridelených pracovných OPP
• Plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadených

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206