Sústružník CNC

Spoločnosť: RAIS Slovakia, s.r.o.
Miesto výkonu práce:
Základná zložka mzdy (v hrubom): 1700 EUR / Za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 00.00.0000
Pracovný a mimopracovný pomer:
Pracovná oblasť:

Náplň (druh) práce:

- Obsluha CNC sústruhov, výroba dielov podľa výkresovej dokumentácie.

- Obsluha a nastavovanie CNC stroja podľa potrebných požiadaviek a technickej dokumentácie, upínanie kusov a ich opracovávanie.

- Čítanie technickej dokumentácie.

- práca s riadiacim systémom (Fanuc, Heidenhain).

Ponúkané výhody:

Moderné pracovné prostredie.

Podpora od členov tímu.

Mzda podľa skúseností, cca. 1700,- € v hrubom.

Pre skúseného sústružníka ponúkame nástupný bonus do výšky 2000,- €.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe:                     aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti:

·        Analyzovanie a riešenie problémov

·        Technická gramotnosť

·        Tímová práca

·        Spoľahlivosť

·        Ochota, pozitívny prístup k práci

Hľadáme ľudí, ktorým záleží na kvalite svojej práce a sú ochotní na tom pracovať.

Volajte, píšte: 0917 074 200, hr@rais.sk

Informácie o Vás

* - povinné položky

Filtrovať ponuky podľa

1/2208