Analytik/čka-vývojár/ka IT

Spoločnosť: KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
Miesto výkonu práce:
Základná zložka mzdy (v hrubom): 2000 EUR / Za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 00.00.0000
Pracovný a mimopracovný pomer:
Pracovná oblasť:

Charakteristika práce:

Hľadáme nového člena do analyticko-vývojového tímu pre vývoj a a vylepšovanie SW riešení, ktorý bude zbierať požiadavky na ich zmeny, analyzovať ich, mapovať business procesy s cieľom identifikácie dopadov na funkčnú oblasť SW riešení. Pritom bude úzko spolupracovať s tímom vývojárov a testerov, kde identifikované zmeny bude schopný buď naprogramovať v MS SQL alebo pripraví funkčné zadanie pre vývojára.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zber požiadaviek na zmeny poistného systému

• Analýza business procesov s dopadom na zverenú funkčnú oblasť

• Tvorba zadania a funkčných dizajnov pre technický tím a vstupov do testovacej dokumentácie

• Zapracovanie požiadaviek na zmeny, nových požiadaviek v MS SQL

• Podpora implementácie a testovania požiadaviek formou konzultácií

• Komunikácia so zadávateľmi požiadaviek počas analýz, vývoja a používateľských testov

• Príprava školiacich materiálov a vstupov do metodológie používania aplikácií

Informácie o Vás

* - povinné položky

Filtrovať ponuky podľa

1/2208