TIG zvárači Holandsko, 3500- 7900Eur mesačne, štart ihneď, živnosť 38€/hod.

Spoločnosť: Fareon-A/Z Nederland B.V.
Miesto výkonu práce:
Základná zložka mzdy (v hrubom): 3500 EUR / Za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 00.00.0000
Pracovný a mimopracovný pomer:
Pracovná oblasť:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú prácu pre skúsených TIG zváračov vo výrobnej hale v oblasti Noord Brabant, zvárajú sa hlavne nerezové dvojplášťové potrubia (90% zvarov) a súčasti výrobných liniek a strojov pre potravinársky priemysel. Ako zvárací plyn sa používa zmes Ar+H2. Požiadavka je predchádzajúca skúsenosť z potravinárskeho príp. farmaceutického priemyslu so zameraním na tenkostenné nerezové potrubia - 1,5mm, 2mm.

Dlhodobá a stabilná práca, štart možný od 11.6.. Možnosť nadčasov, do 54 hodín za týždeň.,

Požiadavky:

● nutné dohovoriť sa anglicky aspoň na úrovni B1 a vyššie,

● VCA alebo SCC certifikát (možné spraviť na SK, CZ alebo aj v NL),

● vlastné auto

● prax so zváraním tenkostenných nerezových potrubí

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca na holandskú zmluvu:

● 650-7O0 € netto vyplácaných týždenne za základných 40 hod. (podľa Vašej praxe, znalosti reči, samostatnosti a vlastného auta), v prípade nadčasov 54 hodín je týždenná výplata aj viac ako 850€ netto;

● dovolenka cca 120€ mesačne

● príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 130€ mesačne,

● spolu cca od 3500€ netto na základné hodiny za mesiac,

● turnusy 5 + 1

● ubytovanie hradené v jednolôžkových izbách,

● zdravotné poistenie hradené,

● nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky odvody hradené,

● možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,

● administratívna podpora z troch kancelárií v Holandsku,

● kontaktná osoba a pomoc priamo na mieste práce,

● štandardný pracovný čas je 40 hodín týždenne, nadčasy sú riadne vyplácané podľa CAO,

● príspevok na cestovné pre vlastníka auta 0,19EUR za každý km prejdený z nášho NL ubytovania do práce a naspäť.

Práca na živnosť:

● v prípade použitia nášho ubytovania účtujeme 171 až 196Eur týždenne

● hodinová odmena 38Eur

fakturácia 7 dní

splatnosť faktúr do 16dní

Informácie o Vás

* - povinné položky

Filtrovať ponuky podľa

1/2205