Aplikačný technik

Spoločnosť: Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Miesto výkonu práce:
Základná zložka mzdy (v hrubom): 1600 EUR / Za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 00.00.0000
Pracovný a mimopracovný pomer:
Pracovná oblasť:

Staňte sa súčasťou nášho aplikačného tímu pre obchodné oddelenie. Hľadáme skúseného kolegu pre Stredoslovenský región (Banskobystrický a Žilinský kraj), pre ktorého oblasť stavebníctva nie je cudzia:

Čo je náplňou práce nášho Aplikačného technika?:

  • poskytuje podporu zákazníkom prostredníctvom odborných školení za účelom zvýšenia poznateľnosti produktov a správnych technologických postupov,
  • udržuje nepretržitý vzťah s preškolenými zákazníkmi a vyhľadáva nových, zvyšuje odbornú úroveň spracovateľov a získava informácie o potrebách zákazníkov,
  • spoznáva a predvída požiadavky a očakávania zákazníka alebo trhu a podniká kroky na ich naplnenie,
  • eviduje a spracováva odborno-technické požiadavky zákazníkov a databázu aktívnych preškolených zákazníkov,
  • poskytuje odborné informácie o produktoch a ich správnom použití spojením s praktickou realizáciou u zákazníkov,
  • odporúča správne, prípadne alternatívne riešenia technické riešenia, aby vyhovovali potrebám zákazníkov,
  • kontroluje kvalitu produktov a správnosť technologických postupov ako aj technických riešení zákazníkov, udržiava a zlepšuje tak kvalitu produktov a riešení,
  • posudzuje a rieši vzniknuté technické problémy u zákazníkov,
  • pôsobí ako interný praktický školiteľ produktov v spoločnosti, poskytuje pomoc pri zácviku nových pracovníkov,
  • pravidelne testuje kvalitu vlastných aj konkurenčných produktov, zúčastňuje sa pri vývoji a zavádzaní nových produktov spoločnosti.

Informácie o Vás

* - povinné položky

Filtrovať ponuky podľa

1/2204