HR Manažér (m/ž)

Spoločnosť: ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Miesto výkonu práce:
Základná zložka mzdy (v hrubom): 3500 EUR / Za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 00.00.0000
Pracovný a mimopracovný pomer:
Pracovná oblasť:
Pre nášho klienta hľadáme skúseného HR Manažéra/Manažérku, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- Plánovanie a riadenie ľudských zdrojov spoločnosti.
- Aktívne podieľanie sa na rozvoji HR na všetkých úrovniach.
- Zabezpečovanie kontroly, plnenie cieľov, udržiavanie efektívneho a kvalitného pracovného prostredia, meranie výkonnosti zamestnancov.
- Správa mzdovej politiky, odmeňovanie zamestnancov, vzdelávanie, bezpečnosť.
- Spolupráca a riešenie záležitostí s personálnymi agentúrami, externou spoločnosťou, ktorá spracováva mzdy, bezpečnostným poradcom a i.
- Koordinačné činnosti súvisiace so mzdovou agendou a zamestnaním, zákonné požiadavky, komunikácia s poisťovňami.
- Koordinácia procesu udeľovania víz a pracovného povolenia.
- Komunikácia s inštitúciami.
- Budovanie vzťahov s odbormi, dohliadanie na politiku odmeňovania.
- Vnútorná mzdová kontrola (GCF).
- Vedenie tímu.
- Reporting nadriadeným.

Informácie o Vás

* - povinné položky

Filtrovať ponuky podľa

1/2204