Stavebný inžinier pre inovatívne projekty v petrochémii a energetike

Spoločnosť: WHC Slovakia s.r.o.
Miesto výkonu práce:
Základná zložka mzdy (v hrubom): 2000 EUR / Za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 00.00.0000
Pracovný a mimopracovný pomer:
Pracovná oblasť:

Pridaj sa k dynamickému a mladému tímu ako stavebný technik, vo významnej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti oblasti dodávky a montáž potrubných systémov v chemickom/petrochemickom, hutníckom a energetickom priemysle.

Upozorňujeme uchádzačov, že PRÁCA SI VYŽADUJE CESTOVANIE ZA STAVEBNÝMI ZÁKAZKAMY AJ MIMO ÚZEMIA SR!

Cestovanie a ubytovanie Vám zabezpečíme.

Náplň práce:

  • Zabezpečenie chodu pridelených projektov na kľúč, na Slovensku a v zahraničí.
  • Koordinácia montážnych, demontážnych prác na technologických zariadeniach -kolóny, výmenníky, filtre, armatúry.
  • výkon technického dozoru nad projektom
  • vypracovanie sprievodnej technickej dokumentácie
  • metodické vedenie zamestnancov
  • zodpovednosť za ekonomickú efektívnosť, hospodársky výsledok zákazky a prípravu a spracovanie fakturačných podkladov pre úsek ekonomiky
  • zabezpečenie súčinnosti, potrebnej pri realizácii zákaziek, v spolupráci s jednotlivými divíziami
  • zhromaždenie a vyplnenie údajov o objednávke - od odoslania požiadavky na nákup, zhrnutia požiadaviek, realizácie až po zabezpečenie odovzdávacieho protokolu

Informácie o Vás

* - povinné položky

Filtrovať ponuky podľa

1/2206